Paslaugos

Tikriname greitai

Priklausomai nuo dokumento dydžio - nuo 20 iki 240 sekundžių. Tikriname greitai.

Esame tikslūs

Jeigu dokumente yra plagiato, tai 98% garantuojame, kad programa jį aptiks.Viso plagiato sužymėjimo tikslumas siekia 87%, tai yra, toks kiekvieno plagijuoto žodžio sužymėjimo rodiklis. Sistema gali praleisti pavienį žodį sakinyje.

Griežti saugumo standartai

Sistema funkcionuoja griežtai laikantis Europos Sąjungos duomenų apsaugos reglamento reikalavimų. Mes ypač didelį dėmesį skiriame, kad vartotojas būtų saugus ir nepatirtų nepatogumų naudodamasis mūsų sistema.

Didelė duomenų bazė

Ši plagiato sistema lygina dokumentus su 70 mokslinių duomenų bazių, kurių visų neatskleidžiame, kad vartotojai neprisitaikytų naudodami neįtrauktas duomenų bazes. Tačiau iš naudotinų yra šios: Science.gov, ScienceOpen, SpringerLink, Google Scholar, JSTOR, ScienceDirect etc. Daugiau nei 3 000 000 000 šaltinių

Aiški kainodara

Mūsų sistema yra premium klasės. Tačiau kainodara prienama visiems - individualiems vartotojams 9 eur už dokumentą, nepriklausomai nuo dydžio. Universitetams ir kolegijoms siūlome kainas nuo 0,75 eur už dokumentą

Prieinama visiems

Studentams, universitetams, kolegijoms, verslui, tinklaraštininkams, dėstytojams - visi gali naudotis jiems pritaikyta paskyra, kurių funkcijos skiriasi priklausomai nuo poreikių.